https://www.high-endrolex.com/10 Представник НУЦЗУ взяв участь у міжнародних навчаннях | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

22.02.2019
НУЦЗУ

Представник НУЦЗУ взяв участь у міжнародних навчаннях

19-20 лютого Агентством зменшення загрози Міністерства оборони США були організовані міжнародні командно-штабні навчання з готовності до реагування на НС із радіаційними, біологічними та хімічними загрозами, що відбулися у Києві.

19-20 лютого на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту у Києві відбулися командно-штабні навчання з готовності до реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із радіаційними, біологічними, хімічними, ядерними загрозами з великою кількістю постраждалих, в яких взяв участь доцент кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Національного університету цивільного захисту України підполковник служби цивільного захисту Максим Кустов. Навчання були організовані за підтримки посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та проводились фахівцями Агентства зменшення загроз Міністерства оборони США. Від ДСНС керівником навчань виступив заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-лейтенант служби цивільного захисту Білошицький Руслан Миколайович. В навчаннях, окрім співробітників ДСНС з різних регіонів, взяли участь представники Національної поліції України, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Міністерства екології та природних ресурсів України та інших відомств. Як зазначили керівники навчань, завдяки цьому заходу вдалося відпрацювати злагодженість взаємодії між відомствами та підвищити навички організації та керування процесом ліквідації масштабних надзвичайних ситуацій. Додатково Максим Кустов дізнався про нові методики проведення навчань, які будуть використані в навчальному процесі при підготовці магістрів за спеціальністю «Хімічна технологія та інженерія».

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10