https://www.high-endrolex.com/10 У НУЦЗУ для курсантів факультету пожежної безпеки було проведено виїзне заняття на базі ДПРЧ-6 | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

12.02.2019
НУЦЗУ

У НУЦЗУ для курсантів факультету пожежної безпеки було проведено виїзне заняття на базі ДПРЧ-6

12 лютого науково-педагогічні працівники кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Національного університету цивільного захисту України провели виїзне заняття для здобувачів вищої освіти факультету пожежної безпеки. Під керівництвом викладача кафедри Коссе А.Г. та ад'юнктів Мележика Р.С. і Михайловської Ю.В. курсанти стали учасниками практичного заходу з дисципліни «Державний нагляд у сфері пожежної безпеки» за темою «Організація пожежно-профілактичної роботи в місті та в населених пунктах», що відбулося на базі ДПРЧ-6 у Холодногірському районі ГУ ДСНС України у Харківській області.
Під час заняття курсанти закріпили теоретичні знання щодо основних функціональних напрямів діяльності Державного нагляду у сфері техногенної пожежної безпеки, а також особливостей здійснення пожежно-профілактичної роботи в місті та районах. До проведення заняття були також залучені головний інспектор Холодногірського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Пряхін А.Є. та провідний фахівець Майборода Р.І., які довели інформацію про практичне здійснення пожежно-профілактичної роботи в місцевих органах державного нагляду.
Заняття було цікавим, ефективним та результативним. 

Рада самоврядування факультету пожежної безпеки

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10