https://www.high-endrolex.com/10 В НУЦЗУ відбувся круглий стіл до 100-річчя Акту Злуки та Дня Соборності України | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

22.01.2019
НУЦЗУ

В НУЦЗУ відбувся круглий стіл до 100-річчя Акту Злуки та Дня Соборності України

22 січня науково-педагогічні працівники кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін провели круглий стіл для студентів НУЦЗУ з нагоди славетних дат – Дня Соборності України та 100-річчя Акту Злуки.

На заході було обговорено історичні події 1918-1919 років, висвітлено соціально-політичні передумови укладення договору про об’єднання в єдину державу між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою. З доповідями про видатних державотворців того часу, а також з аналітичним оглядом наслідків об’єднання УНР з ЗУНР та умов укладення історичного договору виступили студенти 1-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки. Усі доповіді викликали жваве зацікавлення аудиторії, тож було вирішено проводити круглі столи, присвячені актуальним історико-соціальним питанням, і надалі.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10