26.07.2021

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

22.01.2019
ЧІПБ НУЦЗУ

В ЧlПБ у рамках програми Erasmus + перебуває професор Головної школи пожежної служби Республіки Польща

З 21 до 25 січня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України з робочим візитом у рамках програми Erasmus + перебуває професор Головної школи пожежної служби Республіки Польща Анджей Мізерський.
Зустріч партнерів розпочалася із обговорення з в. о. начальника інституту Олександром Тищенком інноваційних підходів до реалізації проекту в нашому навчальному закладі, проміжних результатів співпраці та переваг Erasmus + для обох сторін. Діалог колег був цікавим і змістовним та залишив по собі приємні враження.
Також сьогодні професора Головної школи пожежної служби Польщі ознайомили з матеріально-технічним забезпеченням ЧІПБ, де він матиме змогу протягом тижня поділитися найкращими практиками з курсантами і студентами інституту.
Анджей Мізерський висловив зацікавлення співпрацею, професійними можливостями та впевненість у тому, що здобутий досвід буде вкрай необхідним.
Співробітники, курсанти і студенти інституту наразі перебуватимуть у середовищі міжкультурної комунікації, що дасть змогу через знайомство з неповторними звичаями і традиціями обох народів виключити упередженість та етнокультурну стереотипність.

 


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин


© 2004-2021 EDU-MNS.org.ua