https://www.high-endrolex.com/10 В НУЦЗУ відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

21.12.2018
НУЦЗУ

В НУЦЗУ відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління

20 грудня 2018 року в Національному університеті цивільного захисту України відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління».
Успішно захистив свою дисертаційну роботу Федорчак Віктор Васильович з теми «Механізми державного управління ризиками виникнення надзвичайних ситуацій в Україні». Це дослідження проводилося, зокрема за науково-дослідною темою «Розробка наукових основ державного управління у сфері безпеки ринку соціально-економічних послуг України з точки зору цивільного захисту». Науковий консультант дисертанта – начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, д.н.держ.упр., проф., заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна.
Вітаємо дисертанта і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

 Навчально-науково-виробничий центр, прес-служба НУЦЗУ

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10