RSS

Новини навчальних закладів

14.11.2018
ЛДУ БЖД

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру й розвитку відзначено працівників ЛДУ БЖД преміями Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру й розвитку працівників Університету професора Гуліду Едуарда Миколайовича  та доцента Поповича Василя Васильовича відзначено преміями Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради. Вручення премій відбулося у приміщенні львівського Будинку вчених.

Вручення обласних премій відбувається щорічно до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку (10 листопада). Цьогоріч премії отримали 30 відомих учених і знаних фахівців та 120 молодих учених і дослідників, наукові здобутки яких сприяють ефективному розвитку й використанню науково-технічного потенціалу області, виробництву та реалізації нових видів конкурентоздатної продукції й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі. Особливо важлива премія для молодих учених, адже є значною підтримкою і стимулюванням для подальшого проведення наукових досліджень і пошуків.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.