https://www.high-endrolex.com/10 У Львові 200 студентів одночасно підтягнулись на турніках - так відзначили Міжнародний день студентського спорту | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

21.09.2018
ЛДУ БЖД

У Львові 200 студентів одночасно підтягнулись на турніках - так відзначили Міжнародний день студентського спорту

Захід відбувався 20 вересня на території спортивного містечка Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. Студенти-учасники з близько 20 закладів вищої освіти Львова разом виконали Національний гімн України, а потім підтягулись на перекладині. Спортсмени нашого навчального закладу разом із викладачем кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання Василем Пашнюком також взяли участь у цій спортивній акції.
Ініціатори заходу – Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Львівське обласне спортивне товариство студентів “Гарт” та Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Наш навчальний заклад всіляко пропагує та сприяє фізичному розвитку молоді та із неабияким натхненням бере участь у таких заходах.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10