https://www.high-endrolex.com/10 В Університет завітала делегація Академії суспільних наук (м.Лодзь, Республіка Польща) | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

03.09.2018
ЛДУ БЖД

В Університет завітала делегація Академії суспільних наук (м.Лодзь, Республіка Польща)

Сьогодні відбулася зустріч в.о. ректора професора Мирослава Коваля із делегацією Академії суспільних наук (Społeczna Akademia Nauk, м.Лодзь, Республіка Польща) на чолі з директором Інституту цивільної безпеки доктором Анджеєм Мар’янським. Під час зустрічі обговорили реалізацію програми подвійних дипломів для магістрів спеціальності «Цивільна безпека», спільна участь у наукових та навчальних проектах, особливості підготовки фахівців безпеки в Академії суспільних наук.
Слід зазначити, що наші колеги з Польщі також взяли участь в урочистостях з нагоди Дня знань, провели ознайомчу лекцію зі студентами та курсантами нашого університету та поклали квіти до пам’ятника Героям-ліквідаторам Чорнобильської катастрофи. Під час візиту польські науковці зможуть ознайомитись з безпекою спортивно-масових заходів на  стадіоні «Арена-Львів», авіаційного руху Міжнародного аеропорту імені Данила Галицького, відвідають  ЛДУВС та ГУ ДСНС України у Львівській області.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10