https://www.high-endrolex.com/10 ​Співпраця з Школою підготовки пожежних у м. Вільнюсі | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

12.06.2018
ЛДУ БЖД

​Співпраця з Школою підготовки пожежних у м. Вільнюсі

За програмою обміну Європейської Агенції сприяння підготовці фахівців у сфері правоохоронної діяльності CEPOL з 3 по 8 червня на запрошення керівника Школи підготовки пожежних Валдаса Крулікаускаса перебував з візитом у Литовській республіці проректор Університету з науково-дослідної роботи, д.с.-г.н., професор, полковник сл. ц.з. Андрій Кузик.
 В рамках візиту проректор ознайомився з організацією діяльності Школи підготовки пожежних у м. Вільнюс, її навчально-матеріальною базою. Згідно з програмою візиту також було надано можливість оглянути пожежно-рятувальні частини у містах Вільнюс і Тракай, Центр реагування на надзвичайні ситуації (системи 112). Також Андрій Данилович відвідав Вільнюський технічний університет ім. Гедімінаса, на базі якого здійснюється підготовка бакалаврів і магістрів з пожежної безпеки - майбутніх офіцерів пожежно-рятувальної служби Литовської республіки, а також Дослідно-випробувальний центр з пожежної безпеки. Під час візиту відбувався обмін досвідом у сфері підготовки фахівців з пожежної безпеки, налагоджувалися контакти з працівниками Школи підготовки пожежних, які в подальшому сприятимуть удосконаленню підготовки фахівців у галузі пожежної безпеки в Україні та Литовській республіці.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10