https://www.high-endrolex.com/10 У Львівському державному унвірситеті безпеки життєдііяльності відбувся випуск слухачів заочної форми навчання | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

25.05.2018
ЛДУ БЖД

У Львівському державному унвірситеті безпеки життєдііяльності відбувся випуск слухачів заочної форми навчання

освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за напрямами підготовки : 6.170203 «Пожежна безпека», які отримали професійну кваліфікацію «фахівець з протипожежної безпеки»,   6.070101 «Транспортні технології»  та отримали професійну кваліфікацію «інспектор з експлуатаційних, виробничо-технічних та організаційних питань».

Цьогоріч  дипломи фахівців своєї справи отримали 126 випускників.   (19 слухачів за напрямом підготовки 6.070101 «Транспортні технології» та 107 слухачів за напрямом підготовки 6.170203 «Пожежна безпека»).
Диплом з відзнакою отримав слухач навчальної групи ПБ-41з Нагірняк Юрій Михайлович.
« Попереду Вас чекають нові життєві виклики, які Ви, я переконаний, гідно зустрінете та станете потужним підсиленням підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій України», - привітав випускників в.о. Ректора Університету, професор Мирослав Коваль.
Після основної частини заходу, випускники поклали квіти до підніжжя пам'ятника Героям Чорнобиля, що розташований на території навчального закладу.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10