https://www.high-endrolex.com/10 Співпраця Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з Посольством Франції в Україні | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

15.05.2018
ЛДУ БЖД

Співпраця Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з Посольством Франції в Україні

До Університету з робочим візитом прибули працівники Посольства Франції в Україні на чолі з аташе з правоохоронних питань Жаном-Люком Ломоном. Під час ділової зустрічі із проректором Університету Іваном Мовчаном підведено підсумки тривалої співпраці та обговорено перспективи майбутнього співробітництва.
Після зустрічі представники Французького посольства, зокрема, аташе Ломон, стажер Вірджілія Шанберлен  та секретар Марина Катренюк провели екзамен із французької мови (E.M.L.F.) з урахуванням специфіки підготовки фахівців нашого навчального закладу. У тестуванні взяли участь курсанти та студенти, викладачі кафедри іноземних мов та перекладознавства, офіцери та працівники Університету. Цей захід – частина проектів, організованих у рамках багаторічної співпраці між Посольством Франції в Україні та Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності задля оптимізації освітнього процесу в рамках співпраці з країнами Європейського Союзу. 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10