https://www.high-endrolex.com/10 Кафедри іноземних мов та перекладознавства впевнено крокує в Європу | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

02.05.2018
ЛДУ БЖД

Кафедри іноземних мов та перекладознавства впевнено крокує в Європу

27 – 28 квітня 2018 року делегація викладачів та студентів кафедри іноземних мов та перекладознавства Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на чолі з керівником кафедри доктором наук, професором Олегом Тищенком та доктором наук, професором Оксаною Бабелюк взяли участь у ознайомчому візиті до Полонійної Академії в м. Ченстохова (Республіка Польща). В рамках цього візиту викладачі і студенти стали учасниками міжнародної конференції “Актуальні проблеми мовознавства і перекладознавства”.
Такий візит відбувся в рамках підписаної угоди про співпрацю між двома навчальними закладами. Викладачі та студенти познайомилися з матеріально-технічною базою Полонійної Академії. Під час візиту відбулася зустріч з керівництвом Академії, на якій сторони обговорили можливості розвитку тіснішої співпраці між нашими навчальними закладами. Українські викладачі та студенти відвідали монастир на Ясній Горі, який є духовним центром Польщі.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10