https://www.high-endrolex.com/10 Делегація НУЦЗУ взяла участь у роботі ХVІІІ Міжнародного наукового конгресу «Публічне управління ХХІ ст.: світові практики та національні перспективи» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

26.04.2018
НУЦЗУ

Делегація НУЦЗУ взяла участь у роботі ХVІІІ Міжнародного наукового конгресу «Публічне управління ХХІ ст.: світові практики та національні перспективи»

26 квітня 2018 р. делегація Національного університету цивільного захисту України взяла участь у роботі ХVІІІ Міжнародного наукового конгресу «Публічне управління ХХІ ст.: світові практики та національні перспективи». До її складу увійшли науково-педагогічні працівники кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту і навчально-науково-виробничого центру, а також здобувачі вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр державного управління».
Цей захід відбувся на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Його метою є узагальнення й оприлюднення результатів наукових досліджень у галузі науки «Публічне управління та адміністрування» і практики державотворення, а також розробка пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності інституцій державної влади та місцевого самоврядування.
Представники університету стали активними учасниками заходу, взявши участі у роботі конгресу за такими напрямами: формування та розвиток системи публічного управління в Україні, сучасні геополітичні й екологічні виклики для України та світу у ХХІ столітті, інституціональні засади соціогуманітарного розвитку держави тощо.


Навчально-науково-виробничий центр, прес-служба НУЦЗУ
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10