RSS

Новини навчальних закладів

25.04.2018
НУЦЗУ

Триває перебування делегації НУЦЗУ у Латвії

24 квітня 2018 року проректор з навчальної та методичної роботи Національного університету цивільного захисту України Олег Назаров провів лекційне заняття із здобувачами вищої освіти в Балтійській міжнародній академії (м. Рига, Латвія). Воно було присвячено проблемам особистості в політичній психології з позиції вітчизняного та закордонного досвіду. Дана тематика викликала значну цікавість і жваве обговорення у присутніх в аудиторії через актуальність.
Цього ж дня начальник навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ Світлана Домбровська провела круглий стіл зі студентами Балтійської міжнародної академії. У межах заходу учасники особливу увагу закцентували на проблемних питаннях і шляхах формування єдиного гуманітарного простору в країнах Центральної та Східної Європи, зокрема в Україні.
Варто підкреслити, що українські науковці мали змогу зустрітися із редакторами наукових журналів БМА. Під час зустрічі колеги обмінялися досвідом роботи з авторами наукових статей, а також визначили особливості та перспективи співпраці щодо оприлюднення результатів наукових досліджень у галузі науки «Публічне управління й адміністрування».
Крім того, представники НУЦЗУ Назаров О.О., Домбровська С.М., Мороз В.М. і Мороз С.А. встигли зустрітися з керівниками програм «Туризм», «Правознавство» і «Психологія», які реалізуються в Балтійській міжнародній академії.


Навчально-науково-виробничий центр, прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.