https://www.high-endrolex.com/10 В Університеті відбувся спортивно-інтелектуальний квест з нагоди Дня пожежної охорони | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

24.04.2018
ЛДУ БЖД

В Університеті відбувся спортивно-інтелектуальний квест з нагоди Дня пожежної охорони

Спортивно-інтелектуальний квест надав можливість особовому складу проявити свої спортивні та інтелектуальні здібності, продемонструвати моральні якості у ставленні до традицій та надбань ДСНС України, а також підвищити рівень практичних навичок майбутніх фахівців служби цивільного захисту України.
Кожна команда з 5-ти осіб згідно заданого маршруту повинна була пройти шлях, який складався із 9 пунктів міста Львова, початковим і кінцевим з яких був наш навчальний заклад. Прямуючи по маршруту, учасники повинні були правильно відповісти на якнайбільшу кількість поставлених запитань та якнайшвидше прибути до фінального пункту, при цьому не порушуючи правил дорожнього руху та правил поведінки в громадських місцях.
З метою популяризації та створення позитивного іміджу про  ЛДУБЖД  квест проведений за межами Університету. Усі учасники конкурсу були нагороджені солодкими призами, а переможці подарунковими сертифікатами та перехідним кубком від Ради курсантського та студентського самоврядування.
Підсумки квесту:
 І - місце здобула команда 1 курсу ННІПтаТБ
ІІ - місце посіла команда 3 курсу ННІПтаТБ
ІІІ - місце посіла команда 2 курсу ННІПтаТБ
IV - місце посіла команда 1 курсу ННІЦЗ
Вітаємо усіх учасників змагань!
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10