https://www.high-endrolex.com/10 Співробітники НУЦЗУ запатентували чергову наукову розробку | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

02.02.2018
НУЦЗУ

Співробітники НУЦЗУ запатентували чергову наукову розробку

10 січня 2018 року відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» в Державному реєстрі патентів України зареєстрована чергова наукова розробка, заявником і власником якої є Національний університет цивільного захисту України.
02 лютого університет отримав підтверджуючий документ – оригінал патенту України на винахід «Спосіб визначення часу спрацьовування теплових пожежних сповіщувачів із терморезистивним чутливим елементом». Авторами розробки є творчий колектив у складі головного наукового співробітника науково-дослідного центру Юрія Абрамова, начальника кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Віталія Собини та ад’юнкта наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки Ярослава Кальченка.
Даний спосіб дозволяє підвищити точність визначення часу спрацьовування теплових пожежних сповіщувачів із терморезистивним чутливим елементом.
Як зауважив проректор з наукової роботи Володимир Андронов, в 2017 році університет подав 45 заявок та отримав 43 охоронні документи на право інтелектуальної власності, а протягом першого місяця 2018 року – вже подано 10 заявок та 6 позитивних рішень за результатами експертизи по суті на відповідність умовам патентоздатності.
Бажаємо авторам подальших успіхів і творчої наснаги на шляху винахідництва і раціоналізаторства!
 

Відділ організації науково-дослідної роботи НУЦЗ України

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10