https://www.high-endrolex.com/10 Кафедра технічного перекладу: вікно в Європу | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

30.01.2018
ЛДУ БЖД

Кафедра технічного перекладу: вікно в Європу

В рамках співпраці між Akademia Polonijna в Ченстохові (Республіка Польща) та Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності підписано угоду про взаємопідтримку студентів та викладачів нашого Університету  в межах програми Erasmus. Таке співробітництво дає  можливість студентам - філологам нашого навчального закладу  навчатися у провідних вишах Європи: Бельгії, Нідерландів, Іспанії, Франції та Німеччини з відповідною фінансовою підтримкою. Окрім того, викладачі кафедри технічного перекладу мають змогу представити свої методичні розробки студентській аудиторії Європи у рамках програми Teaching Mobility.

Така інтернаціоналізація освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, його студентства та професорсько-викладацького складу, безперечно, сприятиме динамічній інтеграції Університету в європейський освітній простір.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10