https://www.high-endrolex.com/10 Представники Університету взяли участь у Майстер-класі з політичної комунікації на тему «Мова і я. Що можна зробити для України» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

04.12.2017
ЛДУ БЖД

Представники Університету взяли участь у Майстер-класі з політичної комунікації на тему «Мова і я. Що можна зробити для України»

1 грудня 2017 року члени наукового товариства, що діє при кафедрі українознавства ЛДУ БЖД, взяли участь  у Майстер-класі з політичної комунікації на тему «Мова і я. Що можна зробити для України», який провела український філолог, письменниця і відома громадська діячка Лариса Ніцой у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
         Вкрай актуальне для нашої держави мовне питання, яке було головним у майстер-класі, поєднало в собі широке коло різноманітних проблем, зокрема, становлення особистості як представника конкретної культури і носія мови (на власному прикладі лекторки Лариси Ніцой), професійного покликання і самореалізації, громадянського обов’язку, усвідомлення того, що від активної позиції й дій кожного з нас залежить, якою буде наша Україна.
         Присутні мали також унікальну можливість ознайомитись із сучасною дитячою літературою та процесом її творення, адже пані Лариса сама пише казки, які дають змогу легко й ненав’язливо доносити дітям суть складних реалій нашого життя, основних законів моралі.
         Як важливо знати закони, свої права і обов’язки, переконалися учасники майстер-класу, коли доповідачка розказувала про непростий процес обговорення нового законопроекту «Про освіту», зокрема про важливість навчання державною мовою як запоруку національної безпеки.
         Як відзначили наші курсанти та студенти, вони вкотре переконалися, що слово – потужна зброя, і не тільки коли вона в руках такого харизматичного оратора, як Лариса Ніцой, а й для кожної людини, яка ставить перед собою високу мету.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10