https://www.high-endrolex.com/10 Співробітники НУЦЗУ запатентували чергову наукову розробку | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

22.09.2017
НУЦЗУ

Співробітники НУЦЗУ запатентували чергову наукову розробку

28 серпня 2017 року відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» в Державному реєстрі патентів України зареєстрована чергова наукова розробка, заявником і власником якої є Національний університет цивільного захисту України.
22 вересня університет отримав підтверджуючий документ  – оригінал патенту України на корисну модель «Спосіб визначення динамічних характеристик теплових пожежних сповіщувачів». Авторами розробки є творчий колектив у складі головного наукового співробітника науково-дослідного центру Юрія Абрамова, начальника кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Віталія Собини та ад’юнкта Ярослава Кальченка.
Даний спосіб дозволяє підвищити точність визначення динамічних характеристик теплових пожежних сповіщувачів на рівні методичної похибки, яка не перевищує 2,0%.
 
Як зауважив проректор з наукової роботи Володимир Андронов, в 2016 році університет подав 40 заявок та отримав 35 охоронних документів на право інтелектуальної власності, а протягом 8-ми місяців 2017 року – вже подано 35 заявок та отримано 32 патенти України на винаходи та корисні моделі, а також 7 позитивних рішень за результатами експертизи по суті на відповідність умовам патентоздатності.
Бажаємо авторам подальших успіхів і творчої наснаги на шляху винахідництва і раціоналізаторства!
 
 
Євгеній Рибка, відділ організації науково-дослідної роботи НУЦЗ України
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10