https://www.high-endrolex.com/10 В НУЦЗУ відбулося розширене засідання навчально-науково-виробничого центру | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

05.07.2017
НУЦЗУ

В НУЦЗУ відбулося розширене засідання навчально-науково-виробничого центру

04 липня 2017 року відбулося розширене засідання навчально-науково-виробничого центру, в якому взяли участь члени спеціалізованої вченої ради Д 64.707.03 та представники кафедр публічного адміністрування у сфері цивільного захисту й управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту. На засіданні присутні заслухали звіти ад’юнктів першого року навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» - полковника служби цивільного захисту В.С. Калюжного та підполковника служби цивільного захисту В.Л. Лагутіна. За результатами першого року навчання, робота ад’юнктів визначена задовільною, були сформовані зауваження щодо змісту дисертаційних досліджень та визначено високий рівень наукових статей, які видавалися протягом року ад’юнктами.
Також у рамках засідання відбувся теоретичний семінар здобувачки наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління П.Ю. Куліш з темою дисертаційного дослідження «Організаційно-правові механізми діяльності органів публічної влади у сфері міжнародної технічної допомоги», науковий керівник – доктор наук з державного управління, доцент В.Ю. Стрельцов.


Навчально-науково-виробничий центр, Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10