https://www.high-endrolex.com/10 День вшанування учасників бойових дій на території інших держав | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

17.02.2017
ЛЦЗ ЛДУ БЖД

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав вихованці Ліцею цивільного захисту відвідали музей ветеранів афганської війни. У музеї ліцеїстів ознайомили не лише із умовами життя радянських солдатів в Афганістані, а й самих афганців під час війни. Тут кожен стенд дихає історією, і здається, що до неї можна навіть доторкнутися. Передивляючись листи на очі навертаються сльози – настільки вони зворушливі, а ще сумніше від думки, що хлопці гинули у віці не старше 25 років. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

11 лютого до Ліцею цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) завітав ветеран Афганської війни Рогач Юрій Анатолійович. Він розповів ліцеїстам про події, які відбулись з ним за час його служби у 56 десантно-штурмовій бригаді, з квітня 1986 по листопад 1987 року, на території Афганістану, у провінції Пактія м. Гардез, польова пошта В/ч44585. Вихованці ліцею затамувавши подих слухали його розповідь, не забуваючи розпитувати про отримані відзнаки. На згадку про цю зустріч було зроблено спільне фото.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10