RSS

Новини навчальних закладів

22.02.2017
НУЦЗУ

В НУЦЗУ розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика»

22 лютого на базі Національного університету цивільного захисту України розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика». Конференція підготовлена за ініціативи навчально-науково-виробничого центру навчального закладу та підтримки Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Чорноморського державного університету імені Петра Могили, Дніпропетровського університету митної справи та фінансів.
Цей науково-комунікативний захід викликав значний інтерес на національному рівні, оскільки в сучасному глобальному інформаційному суспільстві саме інтерактивні інформаційно-комунікативні технології стають одними з найперспективніших засобів спілкування вчених із різних регіонів і країн. У конференції взяли участь понад 150 осіб з різних навчальних закладів, наукових установ й організацій, які входять до рейтингу ТОП-200. Її проведення дозволить підвищити престиж НУЦЗУ на національному рівні та розширити коло наукового спілкування.
Доповіді учасників конференції згруповані за такими науковими напрямами: Механізми формування та реалізації державної політики у сфері реформування вищої освіти; Державні механізми забезпечення якості вищої професійної освіти; Державне регулювання розвитку дистанційної освіти для підготовки конкурентоспроможних фахівців; Механізми державного управління в соціальній сфері; Механізми державного управління в екологічній сфері; Організаційно-правові, соціально-економічні та психолого-педагогічні аспекти державного управління у сфері цивільного захисту; Державна політика захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню; Державні механізми забезпечення пожежної та техногенної безпеки.
 

Навчально-науково-виробничий центр

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.