https://www.high-endrolex.com/10 В НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

09.02.2017
НУЦЗУ

В НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління

09 лютого 2017 року відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03, створеній у Національному університеті цивільного захисту України.
Так, захистила своє дисертаційне дослідження Олениченко Юлія Анатоліївна з теми «Механізми державного управління у сфері безпеки поводження з твердими побутовими відходами». Науковий керівник дисертанта – начальник кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту НУЦЗ України полковник служби цивільного захисту, доктор технічних наук, с.н.с. Соболь Олександр Миколайович.
Цього ж дня успішно захистилася викладач кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту університету капітан служби цивільного захисту Харламова Юлія Євгенівна з теми «Механізми державного управління підготовкою фахівців служби цивільного захисту». Науковий керівник дисертанта – начальник навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України, доктор наук з державного управління, професор Домбровська Світлана Миколаївна.
Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

 


Навчально-науково-виробничий центр, nuczu.edu.ua

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10