https://www.high-endrolex.com/10 У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук з державного управління | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

28.01.2017
НУЦЗУ

У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук з державного управління

27 січня 2017 року відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03, створеній в університеті.
Так, захистила своє дисертаційне дослідження Вікторія Олександрівна Шведун з теми «Механізми державного регулювання в сфері рекламної діяльності в Україні». Науковий консультант докторанта – начальник навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України, доктор наук з державного управління, професор Світлана Миколаївна Домбровська.
Цього ж дня успішно захистилася Мар’яна Михайлівна Авраменко з теми «Державне управління територіальним розвитком в умовах трансформаційних процесів». Науковий керівник дисертанта – проректор з навчальної та методичної роботи Національного авіаційного університету, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України Тамара Вікторівна Іванова.
Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!


Світлана Домбровська, начальник навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10