https://www.high-endrolex.com/10 Міжнародні антитерористичні навчання «Joint assistance – 2005» взяли старт 9 жовтня | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

10.10.2005
ЛДУ БЖД

Міжнародні антитерористичні навчання «Joint assistance – 2005» взяли старт 9 жовтня

В урочистих відкриттях навчань взяли участь почесна варта Львівського інституту пожежної безпеки МНС України на чолі з Олегом Стокалюком та духовий оркестр інститут, який виконав ряд музичних творів для учасників та гостей запрошених на навчання.

Навчання походитимуть протягом 4 днів в Яворівському районі Львівської області. В заходах візьмуть участь понад 500 представників з 20 країн світу. Вагому роль у навчаннях відіграватимуть 250 рятувальників Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Бійці МНС України долатимуть наслідки умовних надзвичайних ситуацій. Найбільш масштабними показовими виступами українських аварійно-рятувальних підрозділів будуть ліквідація надзвичайної ситуації з витоком хлору на залізничній станції "Шкло" та подолання наслідків терористичного акту на території Яворівського Державного гірничо-хімічного комбінату „Сірка”, що відбуватимуться 10 – 11 жовтня.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10