RSS

Новини навчальних закладів

10.09.2008
ЛДУ БЖД

Рятувальникі ліквідували наслідки масового захворювання свійської птиці на Львівщині

 

10-го вересня на Львівщині, на території ТзОВ «Самбірська птахофабрика», розпочалися міжнародні українсько-американські навчання «Раф енд Реді 2008», що триватимуть до 20-го вересня. Їхня головна мета – підвищення рівня готовності центральних органів виконавчої влади до реагування на надзвичайну ситуацію, що сталася внаслідок пташиного грипу та його пандемії; вивчення, випробування процедури отримання та надання міжнародної допомоги у випадку спалаху пташиного грипу.
Крім рятувальників ГУ МНС у Львівській області участь у навчаннях взяли курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, представники Львівської облдержадміністрації, Національної гвардії Каліфорнії, медики та адміністрація Самбірської птахофабрики, на території якої проходили навчання.
За словами директора Департаменту цивільного захисту МНС генерал-майора служби цивільного захисту Василя Квашука, під час тренувань ефективно діють обласні та районні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відповідні служби цивільного захисту тощо. Зокрема, це підрозділи МНС, МВС, ветмедицини, санітарно-епідеміологічної служби, лісгоспу і т.ін.
Задіяні фахівці відпрацювали питання виявлення осередку спалаху пташиного грипу, утилізації зараженої птиці та спеціальної обробки тваринницьких приміщень, дії щодо лікарського обстеження людей, які перебували в осередку спалаху, порядок надання первинної медичної допомоги ураженим.
В свою чергу, підрозділи ГУМНС та курсанти навчального закладу удосконалюють свою майстерність у розгортанні пунктів спеціальної санітарної обробки. За словами представників Національної гвардії американського штату Каліфорнія, навчання чудово підготовлені, а українські спеціалісти демонструють високий фаховий рівень та здатність працювати в одній команді із закордонними колегами, можуть бути ефективно задіяними у боротьбі з спалахами пташиного грипу навіть поза межами України.


Прес-служба ЛДУ БЖД МНС

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.