RSS

Новини навчальних закладів

02.09.2008
ЛДУ БЖД

Курсант Львівського університету МНС запобіг біді

 

Останні надзвичайні ситуації, які виникали на території нашої держави, засвідчують важливу та відповідальну роль працівників МНС у подібних небезпечних процессах. Цю життєву аксіому підтвердять і сотні тисяч вдячних людей, котрі у важку хвилину з надією вдивляються в очі рятувальників.

Черговий приклад мужності, шляхетності, благородності та відваги продемонстрував курсант четвертого курсу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС України Віктор Ільїн, який не розгубився в екстремальній ситуації та врятував односельчанку та її помешкання від пожежі.


Подія трапилась наприкінці серпня в с. Осьмиговичи Турійського району Волинської області. Відпочиваючи вдома, Віктор відчув запах диму. Хлопець вмить схопив велосипед і помчав оглядати сусідні двори. Аж раптом, почув крики розгубленої та наляканої сусідки, яка кликала на допомогу. Полум’я охопило підсобне приміщення і літню кухню, та в будь-який момент могло перекинутись на помешкання п. Клавдії.


Майбутній рятувальник не розгубився, адже навчаючись в університеті, добре засвоїв, як слід діяти в екстремальних умовах. За лічені секунди юнак оцінив обстановку, подзвонив начальнику місцевої пожежно-рятувальної частини, старшому лейтенанту Олександру Шумському та викликав підмогу. Віктор Ільїн залучив односельчан до гасіння пожежі та вжив необхідних заходів аби запобігти займанню житлового будинку. Важко уявити наслідки пожежі, якби Віктор не виніс з охопленого полум’ям гаражу, каністри з горючою рідиною та не виштовхав з приміщення мотоцикл з повним баком бензину. До приїзду рятувальників пожежа була локалізована. За лічені хвилини професіонали з МНС загасили вогонь.


Цього разу все обійшлося. Начальник ПДПЧ-17 Олександр Шумський розповів, що наслідки б могли бути набагато трагічнішими, а збитки більшими, якби не вчасні та правильні дії курсанта Віктора Ільїна. Він не розгубився у даній ситуації та вміло застосував свої теоретичні знання на практиці. Сам же хлопець не вважає свій вчинок героїчним і каже, що небайдужість до біди та чужого горя – одна з найголовніших рис справжнього рятувальника.


Антон КРУК,
речник ЛДУ БЖД МНС
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.