RSS

Новини навчальних закладів

02.08.2008
ЛДУ БЖД

Ю. Тимошенко подякувала курсантам Львівського держуніверситету безпеки життєдіяльності за допомогу у ліквідації наслідків стихії

 

Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС у складі зведеного загону допомагають рятувальникам ліквідовувати наслідки стихії у Городоцькому та Миколаївському районах Львівської області.
В селі Монастирець Городоцького району курсанти МНС разом із львівськими рятувальниками відкачують воду із затоплених території та вже розчистили значну територію та автошляхи. Громада села висловила слова вдячності рятувальникам та курсантам, які не покладаючи сил працюють аби ліквідувати наслідки стихії.
Постраждалі райони відвідала Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко. Вона високо оцінила роботу рятувальників та висловила слова вдячності курсантам університету безпеки життєдіяльності за своєчасну та дієву допомогу у ліквідації наслідків стихії. Також Ю. Тимошенко запевнила місцеву громаду, що держава робитиме усе необхідне аби люди не залишились один на один із бідою.

 

 Прес-служба ЛДУ БЖД МНС

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.