RSS

Новини навчальних закладів

11.06.2008
ЧІПБ НУЦЗУ

ГУРТОМ І ПОЖЕЖУ ГАСИТИ ЛЕГШЕ

 

27 травня о 13.40 на пульт центру зв’язку навчальної пожежно-рятувальної частини академії надійшло повідомлення із оперативно-диспетчерської служби оперативно-координаційного центру ГУ МНС України в Черкаській області про пожежу, що сталася у приміщенні одного з приватних підприємств по вул. Корольова 14/1, що у Черкасах. Пожежа була складною. Вона виникла на підприємстві з виготовлення туалетного паперу і охопила площу у 206 квадратних метрів. ЇЇ гасіння ускладнювалося тим, що евакуаційні виходи приміщення були захаращені понад тонною готової продукції. До всього, пожежникам довелося рятувати виставлені на продаж автомобілі салону «СИТРОЄН», розташований лише за кілька метрів від епіцентру пожежі.

Щойно отримавши повідомлення, на допомогу 32 рятувальникам підрозділів ГУ МНС України в Черкаській області виїхало перше відділення АПД-2 академії під керівництвом чергового викладача-методиста лейтенанта с.ц.з. Романа Сухостата, у складі командира відділення старшини с.ц.з. 3 курсу П. Кривошапки,  водія С. Калашника, курсантів 2 курсу В. Сериєва, В. Пікузи та Д. Мамчура.  А о 16.45 – і друге відділення АЦ-40 (130) 63Б під керівництвом викладача-методиста, яке очолив стажист начальника варти сержант с.ц.з. 4 курсу Павло Матвієнко, у складі водія С. Ворошилова, командира відділення курсанта 3 курсу О. Коляди та другокурсників О. Ширая, М. Савеленка, Р. Моргуна, О. Дяченка. Через годину для проведення евакуації матеріальних цінностей, господарчих робіт та ліквідації наслідків пожежі виїхало ще 30 курсантів 2-3 курсів чергового підрозділу.

Назад усі повернулися лише на початку дев’ятої вечора.  Спільними зусиллями пожежу було ліквідовано. І хоча ніхто не постраждав, шкода було дивитися на напівзруйновану будівлю,  пошкоджені вогнем 30 тон туалетного паперу та десять новеньких автівок вітчизняного та іноземного виробництва.

 

      Світлана Єренкова

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.