https://www.high-endrolex.com/10 ЛДУ БЖД відвідав знаний в Україні фахівець з екстремальної психології | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

28.10.2011
ЛДУ БЖД

ЛДУ БЖД відвідав знаний в Україні фахівець з екстремальної психології

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності МНС України відвідав знаний фахівець у галузі виживання в екстремальних умовах, кандидат психологічних наук Борис Шаповалов. Під час зустрічі з ректором Михайлом Козяром було домовлено про подальшу співпрацю навчального закладу з науковцем. «Нам приємно, що Борис Борисович є випускником нашого навчального закладу 1985 року. Я вважаю що його робота у навчальному закладі принесе користь нашим вихованцям у їх подальшій роботі», - зазначив ректор.
Борис Шаповалов зустрівся з курсантами та студентами, які навчаються за спеціальністю «Практична психологія». Крім вагомих наукових досягнень, Б. Шаповалов також є багаторазовим чемпіоном світу з самбо та кікбоксингу. Він у складі військ спецпризначення виконував миротворчі місії в Абхазії, Боснії та інших гарячих точках. Нині Борис Борисович займається питаннями екстремальної психології, формування мотивації для досягнення успіху та є спеціалістом у галузі виживання в екстремальних умовах.
Прес-служба ЛДУ БЖД МНС

 

 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10