https://www.high-endrolex.com/10 У ЛДУ БЖД пройшли «Козацькі забави» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

14.10.2011
ЛДУ БЖД

У ЛДУ БЖД пройшли «Козацькі забави»

14 жовтня 2011 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності з нагоди дня Покрови Пресвятої Богородиці, святкування 64-ї річниці навчального закладу, Дня українського козацтва та 69-ї річниці створення УПА відбулися “Козацькі забави”. Організували захід Студентська рада Львова спільно з Радою курсантського та студентського самоврядування Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
“Козацькі забави” – ігри, які об’єднали близько 200 курсантів та студентів Львова з метою відзначити День українського козацтва та Покрови. Відвідавши Богослужіння, гості Університету ознайомилися з історією та традиціями, навчально-науковою базою.
Змагання відбулися на навчально-спортивному комплексі Університету. Серед різноманіття спортивних конкурсів (перетягування канату, естафети) відбулися виступи українського козака та пролунали патріотичні пісні вокально-інструментального ансамблю.

Прес-служба ЛДУ БЖД МНС

 

 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10