https://www.high-endrolex.com/10 Збірна ЛДУ БЖД стала однією з кращих туристичних команд Львівщини | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

26.09.2011
ЛДУ БЖД

Збірна ЛДУ БЖД стала однією з кращих туристичних команд Львівщини

 

 

Збірна команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з рятувальної підготовки під керівництвом викладача кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання Кавецького Любомира взяла участь у змаганнях серед вищих навчальних закладів м. Львова у рамках фестивалю «Активного туризму та дозвілля «Манівці».
Фестиваль проходив на території паркової зони «Погулянка» м. Львова. У змаганнях взяло участь 17 команд, серед яких команда «Рятувальники ЛДУ БЖД» зайняла почесне 4-те місце. В програму змагань входили такі види: вело етап, скеледром, водний футбол, лазертаг, слалом на воді, автотуризм, подушка, шнурова траса та сумо.
При подоланні шнурової траси та підйомі на скеледромі нашим рятувальникам не було рівних. Команда «Рятувальники ЛДУ БЖД» виконала дані вправи з рекордним часом.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10