https://www.high-endrolex.com/10 Фахівці Національного університету цивільного захисту МНС опікуються безпекою життєдіяльності школярів | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

01.12.2010
НУЦЗУ

Фахівці Національного університету цивільного захисту МНС опікуються безпекою життєдіяльності школярів

У рамках проведення соціальної акції «Абетка рятувальників для пересічних громадян» фахівці кафедри наглядово-профілактичної діяльності, навчально-методичного відділу та слухачі магістратури Національного університету цивільного захисту України відвідали Солоніцівський колегіум № 1. З учнями середніх класів було проведено цікаву пізнавальну бесіду « Є така професія - Рятівник». Також із школярами обговорювались питання небезпечного використання піротехнічних засобів, що зазвичай застосовуються в період новорічних свят, первинних засобів пожежогасіння, правила поведінки під час виникнення пожежі тощо. Учні прослухали цікаві історії з власного досвіду пожежних-рятувальників та інспекторів пожежної охорони. Слухачі магістратури продемонстрували дітям бойовий одяг пожежного, який кожен з дітлахів зміг приміряти і сфотографуватись у ньому. «Школярам було цікаво, - зазначає начальник кафедри наглядово-профілактичної діяльності університету капітан служби цивільного захисту Ольга Островерх, - кого готує наш навчальний заклад, як стати справжнім рятувальником і якими якостями характеру він повинен володіти, що потрібно робити, аби убезпечити своє життя у разі виникнення тієї чи іншої надзвичайної ситуації. Питань було безліч. Такі зустрічі не залишають по собі байдужих».
Після проведення заходу кожен з учнів отримав пам’ятні подарунки, календарі з голограмою Національного університету цивільного захисту України, книги «Бережи себе малюк!!!», де детально розписані правила пожежної безпеки.
До речі, такі пізнавальні заходи стали вже традиційними.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10