https://www.high-endrolex.com/10 Надзвичайний результат! | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

24.11.2010
НУЦЗУ

Надзвичайний результат!

У Національному університеті цивільного захисту МНС підготовка фізично здорової молоді є одним із пріоритетних напрямів діяльності. Розвиткові спорту та пропаганді в навчальному закладі здорового способу життя приділяється особлива увага. Так, днями в університеті відбулися міжфакультетні змагання з гімнастики - підйом з переворотом. Після напруженої і тривалої боротьби команда факультету пожежної безпеки посіла перше місце у командному заліку серед факультетів. А пеперможцем в особистому заліку став п’ятикурсник Сергій Денькович. Його результат перевершив усі очікування – 311 разів!
«Ще навчаючись на 2-ому курсі, - говорить Сергій, - я задався метою поставити рекорд з цього виду спорту. У школі захоплювався карате. А вправи на турніку стали щовечірнім заняттям. Коли вступив до університету виконував підйом з переворотом 150 разів, і щороку кількість разів збільшувалась. Дійшов до 311 разів».
Щиро вітаємо рекордсмена та бажаємо йому подальших перемог!!!

Прес-служба НУЦЗУ
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10