https://www.high-endrolex.com/10 У Харкові пройшли практичні навчання у рамках міжнародного співробітництва | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

10.09.2010
НУЦЗУ

У Харкові пройшли практичні навчання у рамках міжнародного співробітництва

З 6-го до 9-го вересня на базі Національного університету цивільного захисту України було проведено спільне зі шведською стороною пілотне тренування з організації рятувальних операцій при аваріях з викидом небезпечних хімічних речовин. Практичні заняття пройшли у рамках проекту «Партнерське співробітництво між МНС України, Управлінням рятувальної служби Естонської Республіки та Державною рятувальною службою Королівства Швеції». Метою візиту іноземної делегації у складі інструктора з рятувальної справи м. Сундсваля пана Свена Олова Ханссона та представника тренувального Департаменту Шведської Агенції з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій пана Ханса Кьяллстрома стало проведення на базі Національного вишу МНС третього етапу пілотного тренування з організації рятувальних операцій при аваріях з викидом аміаку.
На прес-конференції, даній іноземними колегами представникам мас-медіа, пан Свен Олов Ханссон зазначив, що матеріально-технічна база навчального закладу повністю готова до проведення такого роду тренінгів та забезпечена необхідним рятувальним обладнанням. Практичні заняття пройшли на високому рівні. До пілотних тренувань було залучено близько 20 курсантів та слухачі Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту. До речі, перший візит шведських колег із Коледжу агентства з Надзвичайних ситуацій в м. Сандйо, а також Служби медицини катастроф м. Умйо до Харкова у рамках реалізації проекту «Партнерське співробітництво між МНС України та рятувальною службою Швеції» відбувся у вересні 2009 року. Тоді іноземні рятувальники провели чотириденний тренінг з ліквідації надзвичайної ситуації на транспорті.
Як відомо, практика – запорука успіху. Тож, міцніє рятувальне братство - значить, надзвичайних ситуацій буде менше.


 


 

Вікторія Коленко, прес-служба Національного університету цивільного захисту МНС,
фото – Ігоря Котова.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10