https://www.high-endrolex.com/10 У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбудуться урочистості з нагоди Дня знань | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

30.08.2010
ЛДУ БЖД

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбудуться урочистості з нагоди Дня знань


1 вересня, о 9.00 у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності МНС відбудуться урочистості з нагоди Дня знань. В цей святковий день навчання розпочнуть понад 1800 курсантів та студентів. Святкові заходи пройдуть динамічно та цікаво з дотриманням певних традицій.


На урочисті заходи запрошені перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Мирон Янків, Голова обласної ради Мирослав Сеник, народний депутат України Петро Писарчук, начальник Головного управління освіти і науки ЛОДА Михайло Брегін, начальник ГУ МНС України у Львівській області Сергій Дмитровський, представники Міністерства, ветерани та батьки.
Ректор Університету, професор Михайло Козяр вручить курсантам і студентам символічний ключ від «Країни знань», буде оголошено наказ про зарахування на перший курс та перевід на старші курси.

ПРЕС-СЛУЖБА ЛДУ БЖД МНС

 


http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10