https://www.high-endrolex.com/10 Участь курсантів Національного університету цивільного захисту МНС у міжнародних навчаннях | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

25.06.2010
НУЦЗУ

Участь курсантів Національного університету цивільного захисту МНС у міжнародних навчаннях

У межах реалізації Плану спільних заходів з Державною Пожежною Службою Республіки Польща та на запрошення Головної Школи Пожежної Охорони Республіки Польща група представників Національного університету цивільного захисту України у складі делегації вищих навчальних закладів МНС України взяла участь у Міжнародних рятувальних навчаннях - FENIX 2010, що пройшли у м. П`йонкі з 20-го до 24-го червня. До складу харківської делегації увійшли помічник ректора з питань міжнародного співробітництва капітан служби ЦЗ Денис Лєбєдєв, викладач кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Юрій Куліш, заступник начальника кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт майор служби ЦЗ Олексій Бабенко, начальник науково-дослідної лабораторії управління у кризових ситуаціях науково-дослідного центру підполковник служби ЦЗ Роман Шевченко, начальник кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт полковник служби ЦЗ Вадим Аветісян, провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології полковник служби ЦЗ Віталій Христенко, а також третьокурсники факультету оперативно-рятувальних сил Михайло Бондаренко, Євген Кузьменко та факультету пожежної безпеки Павло Панічковський, Іван Русін.
Протягом трьох днів курсанти та науково-педагогічні працівники університету разом із колегами з інших країн відпрацьовували дії з гасіння реальних пожеж, ліквідації наслідків розливу хімічно небезпечних речовин, рятування постраждалих внаслідок дорожньо-транспортних пригод, надання невідкладної медичної допомоги постраждалим, а також брали участь у роботі штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій будь-якого характеру тощо. У ході візиту харківська делегація відвідала Головну Школу Пожежної Охорони Республіки Польща у Варшаві. У навчаннях взяли участь не тільки курсанти Національного вишу МНС, а й навчальних закладів пожежно-рятувального профілю інших країн – Польщі, Румунії, Білорусії, Польщі, Естонії, Німеччини. А це, у свою чергу, стало приводом для налагодження дружніх стосунків із майбутніми колегами.


Вікторія Коленко, прес-служба Національного університету цивільного захисту МНС, фото – Дениса Лєбєдєва

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10