https://www.high-endrolex.com/10 Японський та Український вчені Х.Танака та С. Бушуєв зустрілися з ректором ЛДУ БЖД МНС | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

31.05.2010
ЛДУ БЖД

Японський та Український вчені Х.Танака та С. Бушуєв зустрілися з ректором ЛДУ БЖД МНС

Ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр зустрівся з Президентом Японської асоціації управління проектами, професором Хіроші Танака та президентом Української асоціації управління проектами, професором Сергієм Бушуєвим. Під час зустрічі було обговорене низку питань щодо проведення дводенного семінару «Управління проектами та програмами як інноваційна платформа» та можливість подальшої співпраці між навчальним закладом, асоціаціями та Українсько-Японським центром.
М. Козяр розповів високоповажним гостям про діяльність навчального закладу, систему підготовки фахівців та інновації, які впроваджуються у навчальний процес. «Нещодавно наш навчальний заклад розпочав підготовку наукових кадрів за спеціальністю «Управління проектами та програмами». Ми вдячні вам за те, що наші науковці мають можливість переймати передовий досвід від фахівців та науковців такого високого рівня», - зазначив М. Козяр.
Х. Танака в свою чергу подякували за теплий прийом та висловили готовність розвивати відносини та поглиблювати співпрацю щодо обміну досвідом та напрацюваннями між науковцями Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС та Японії.


 

 

Прес-служба ЛДУ БЖД МНС

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10