https://www.high-endrolex.com/10 Срібні зірки фрі-файтівця-рятувальника Богдана Савченка | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

28.05.2010
НУЦЗУ

Срібні зірки фрі-файтівця-рятувальника Богдана Савченка

Курсант 2 курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України Богдан Савченко зайняв друге місце на Чемпіонаті України з фрі-файту. Днями всеукраїнські перегони борців пройшли в місті Долина Івано-Франківської області. Спортсмени із всіх регіонів країни приїхали в Долину на відбірковий чемпіонат України з фрі-файту серед дорослих та молоді.

Як вже повідомлялось в спортивних новинах раніше, до складу збірної команди Харківської області увійшов курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки – Савченко Богдан (вигравши чемпіонат області серед молоді). Курсант-переможець з Харкова виконав норматив майстра спорту України. Як і прогнозувалось, Богдан успішно виступив на цих змаганнях у ваговій категорії до 90 кг. Незважаючи на відносно молодій «вік» цього виду спорту, участь приймали майже 400 спортсменів у 7 вагових категоріях.

Поздоровляємо Савченка Богдана та його тренера Хмелюка Романа!

 

Лариса Кошеварова, Роман Хмелюк

Національний університет цивільного захисту України

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10