https://www.high-endrolex.com/10 Національний виш МНС опікується своїми підшефними | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

29.04.2010
НУЦЗУ

Національний виш МНС опікується своїми підшефними

Ось уже п’ять років поспіль співпрацюють два навчальних заклади у плані виховання морально стійкої та фізичної розвиненої особистості. А вихованці Національного університету цивільного захисту України є прикладом для молодших як в навчанні, так і у спорті.
Так, 29-го квітня на базі Національного вишу МНС профільною середньою загальноосвітньою школою № 36 було проведено Свято Здоров’я, присвячене 65-річчю Дня Великої Перемоги. На заході були присутніми депутати міської ради, представники районного управління освіти і науки, громадськості, почесні ветерани, а також начальник факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту МНС полковник служби цивільного захисту Володимир Андронов, духовий оркестр навчального закладу. У рамках соціальної акції «Абітурієнт 2010» для школярів профільного закладу було продемонстровано вправи з пожежно-прикладного спорту, а також проведено екскурсії щодо ознайомлення із навчально-матеріальною базою провідного вишу МНС, із затвердженими на 2010 рік умовами вступу до вищого навчального закладу МНС, введеними новими спеціальностями, функціонуючими факультетами та кафедрами, розпорядком дня курсантів тощо.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10