RSS

Новини навчальних закладів

27.10.2009
ЧІПБ НУЦЗУ

Співробітник АПБ Сергій Ворошилов запобіг пожежі будинку односельця


22 жовтня о 21:15 у с. Руська Поляна Черкаського району по вул. Корнійчука, 28 у господарстві 39-річного Володимира Лонського виникла пожежа надвірної споруди розміром 8х20.
О 20.10 годині на домашній телефон командира відділення навчальної пожежно-рятувальної частини Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України прапорщика с.ц.з. Сергія Ворошилова, який після добового чергування знаходився вдома, зателефонувала Лонська Ніна Василівна, яка повідомила, що горить будинок її сина.
Сергій Ворошилов, повідомивши диспетчера оперативно-кординаційного центру м. Черкас про пожежу, за лічені секунди одягнув бойовий одяг і кинувся рятувати помешкання.
- Прибігши до місця пожежі, побачив, що язики племені вирвались з горища надвірної споруди і була загроза загорання житлового будинку. Керуючись знаннями пожежної справи, я одразу обезструмив будівлю. Організував серед мешканців прилягаючих будинків групу по ліквідації пожежі та евакуації матеріальних цінностей. По прибуттю основних сил та засобів пожежа була контрольована і не розповсюджувалась по будинку, - розповів С. Ворошилов.
Завдяки вмілим та професіональним діям командира відділення навчальної пожежно-рятувальної частини, прапорщика с.ц.з. Сергія Ворошилова збитки від пожежі були мінімальні. Врятовано не лише надвірну споруду, а й житловий будинок. Загальні збитки від пожежі встановили 1500 грн., а могли бути й більші. Це свідчить про високу професійну підготовку Сергія Ворошилова, який нещодавно закінчив навчання в Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України і отримав диплом про вищу освіту.
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.