https://www.high-endrolex.com/10 День Захисника Вітчизни | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

24.02.2006
ЧІПБ НУЦЗУ

День Захисника Вітчизни

 

День Захисника Вітчизни в Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля 23 лютого відзначили по-святковому. Під час урочистої частини згадали теплим словом ветерана війни, першого начальника навчального закладу полковника вн. сл. у відставці Олега Едуардовича Стояновича, побажали усіляких гараздів та вручили грамоту від Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ветеранові війни, доценту кафедри безпеки життєдіяльності, охорони праці та промислової безпеки Олександру Івановичу Кулінічу. З особливими побажаннями привітали тих, хто мужньо виконував інтернаціональний обов`язок в Афганістані: начальника медичної частини інституту старшого лейтенанта вн. сл. Володимира Федоровича Драгана та начальника сектору комплектування факультету з підготовки фахівців на госпрозрахунковій основі майора вн. сл. у відставці Миколу Олександровича Дем'яненка, якому також вручили нагороду від міністра - Почесну грамоту.  Увесь постійний склад з числа чоловіків навчального закладу був заохочений до свята грошовою винагородою, а понад 50 курсантів та студентів керівництво навчального закладу нагородило почесними грамотами, грамотами та подяками.

Проте найдорожчим подарунком цього дня для всього особового складу інституту став запальний концерт, організований ведучим телепрограм телеканалу УТ-1 Володимиром Пекуном за участі його дружини, заслуженої артистки України, телеведучої програми "Вітаємо Вас" телеканалу УТ-1 Оксани Пекун та юної талановитої співачки Анни Сенгаєвської, уродженки міста Зелена Гура (Республіка Польща), переможниці фестивалю естрадної пісні у м. Сопот (Польща).

 

 

Світлана Козак

Фото Сергія Федоренка.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10