https://www.high-endrolex.com/10 Про хід навчання навчальної групи ФН-7 | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

05.04.2024
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-7

В період з 25 березня по 5 квітня 2024 року на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники  центральних органів виконавчої влади, інших органів державної влади і їх заступники».

Усі слухачі успішно виконали програму навчання та на якісному рівні підготували реферати із актуальних тем цивільного захисту.

Додатково в години самостійної підготовки слухачі ознайомились з навчально-методичними матеріалами та нормативно-правовими документами з питань цивільного захисту.

На заключному занятті, на якому проводились вихідне тестування та аналіз якості виконання рефератів, приймали участь начальник навчально-методичного відділу Інституту кандидат наук держ.упр., полковник служби цивільного захисту Сергій Павлов, начальник кафедри організації заходів цивільного захисту к.т.н., с.н.с., полковник служби цивільного захисту Сергій Огурцов та керівник групи, професор кафедри к.військ.н, доцент Валерій Мазуренко. На цьому занятті також було проведено обмін думками з організаційних та навчальних питань навчального процесу.

Особливу увагу під час обговорення слухачі приділили практичним аспектам організації заходів цивільного захисту в умовах введеного в України особливого правового режиму воєнного стану. Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання та якісну організацію навчального процесу.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10