https://www.high-endrolex.com/10 Завершені заняття з газодимозахисниками ГУ ДСНС України у Полтавській області | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

30.10.2023
ІДУ НД ЦЗ

Завершені заняття з газодимозахисниками ГУ ДСНС України у Полтавській області

На виконання наказу ДСНС від 13.03.2023 № 207 у період з 18 по 29 жовтня фахівцями Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проведено практичні заняття з 539 газодимозахисниками пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у Полтавській області з застосуванням сучасного мобільного тренажеру контейнерного типу.

Всього відповідно до вищезазначеного доручення такі заняття вже проведено з 4271 газодимозахисником Черкаської, Кіровоградської, Київської, Одеської, Закарпатської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Рівненської, Житомирської, Полтавської областей та у місті Києві.

З 06 листопада сплановані заняття із застосуванням трьох комплексів мобільного тренажера контейнерного типу для курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ та Національного університету цивільного захисту України.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10