RSS

Новини навчальних закладів

21.07.2023
ІДУ НД ЦЗ

Представники ІДУ НД ЦЗ взяли участь у науково-практичному заході

 

Головним управлінням ДСНС у Кіровоградській області 20 липня на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення було організовано проведення науково-практичного заходу, спрямованого на підвищення ефективності виконання робіт із дослідження пожеж у регіоні.

Учасниками заходу стали представники від Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС, Слідчого управління Головного управління Нацполіції області, Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту, дослідно-випробувальної лабораторії та підрозділів Головного управління ДСНС області.

Звертаючись до учасників зібрання, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Василь Штогрін зазначив на практичному спрямуванні заходу, що покликаний допомогти у вирішенні низки проблемних питань в організації та здійсненні заходів профілактичного характеру.

Під час роботи розглянули питання обліку пожеж на території області, зокрема, стан обліково-реєстраційної звітності; обговорили взаємодію інспекторського складу структурних підрозділів Головного управління зі слідчими підрозділами та Кіровоградським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС.

Від Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту до участі у роботі заходу долучилися фахівці відділу досліджень, статистики пожеж та надзвичайних ситуацій науково-дослідного центру протипожежного захисту, зокрема начальник відділу полковник служби цивільного захисту Руслан Климась у своєму виступі наголосив на підвищенні рівня знань спеціалістів і покращенні практичної складової застосування методів дослідження причин виникнення пожеж.

Проведення заходу сприяло отриманню нових знань і настанов, що стануть у подальшому для особового складу підрозділів Головного управління міцним фундаментом для підвищення ефективності професійної діяльності.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.