https://www.high-endrolex.com/10 Про хід навчання навчальної групи ФН-13 | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

08.06.2023
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-13

 

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України 30 грудня 2022р. №1226-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «В1. Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту (працівники чергово-диспетчерських служб міністерства, центрального органу виконавчої влади, центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом)».      

Навчання проводилось в період  з 06.06.2023 по 08.06.2023 у формі он-лайн занять. Усі слухачі  виконали програму навчання та на якісному рівні підготували реферати з актуальних тем у сфері цивільного захисту.

По завершенню навчання було проведено підсумковий контроль знань та обмін думками з організаційних та навчальних питань за участю начальника навчально-методичного відділу Інституту, кандидат наук з державного управління, полковника служби цивільного захисту Сергія Павлова, професора кафедри, к.військ.н., доцента Валерія Мазуренко  та керівника навчальної групи старшого викладача кафедри організації заходів цивільного захисту Івана Соколовського.

Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10