https://www.high-endrolex.com/10 Розпочато заняття чергової навчальної групи зовнішніх пілотів (операторів) БпЛА | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

01.05.2023
ІДУ НД ЦЗ

Розпочато заняття чергової навчальної групи зовнішніх пілотів (операторів) БпЛА

 

1 травня на виконання наказу ДСНС від 09.12.2022 № 723 «Про організацію навчання в системі післядипломної освіти ДСНС України у 2023 році» на базі кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування  розпочато заняття чергової навчальної групи зовнішніх пілотів (операторів) безпілотних літальних апаратів (БпЛА).

Склад навчальної групи – персонал Головних управлінь ДСНС в областях та м. Києві, аварійно-рятувальних і спеціальних формувань Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

Інститутом державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту (Інститут) на засадах уніфікації освітнього й сертифікаційного процесів відпрацьовано навчальні програми, які включають, зокрема, забезпечення компетентностей стосовно:

– принципів і концепцій побудови сучасних БпЛА;

– аеродинаміки та теорії польоту БпЛА, автоматизації управління траєкторним рухом;

 авіаційної метеорології;

– сучасних методів технічної експлуатації БпЛА, регламентів і технологій обслуговування систем функціонального цільового спорядження.

Крім того програмами передбачено практичне виконання навчально-тренувальних польотів на пожежно-випробувальному полігоні Інституту.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10