https://www.high-endrolex.com/10 Завершено підготовку з домедичної допомоги | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

28.04.2023
ІДУ НД ЦЗ

Завершено підготовку з домедичної допомоги

Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті  з 17 по 28 квітня 2023 року пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” (64 години) 8 працівників органів та підрозділів ДСНС України.

Слід зазначити, що близько 70 % занять – це відпрацювання слухачами практичних навичок (тренінги) надання домедичної допомоги при гострих порушеннях дихання та серцевої діяльності, травмах, отруєннях та екстремальних пологах.

Слухачі пройшли вхідний та вихідний тест-контроль з метою визначення рівня знань. Слухачі успішно засвоїли практичні поради та отримали необхідні навички відповідно до навчальної програми курсу.

Після завершення навчання завідувач кафедри к.мед.н., с.н.с. Кушнір В.А., та викладачі кафедри Стрюк М.П., Дрозденко Н.В. вручили слухачам посвідчення державного зразка.

Слухачі висловили велику подяку колективу Інституту за надану можливість отримати надзвичайно потрібні знання з домедичної підготовки.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10