https://www.high-endrolex.com/10 Розпочався короткостроковий тематичний онлайн-семінар | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

27.04.2023
ІДУ НД ЦЗ

Розпочався короткостроковий тематичний онлайн-семінар

27 квітня 2023 року базі Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту, з використанням технології дистанційного навчання, розпочався короткостроковий тематичний онлайн-семінар “Стратегічне управління та планування” для державних службовців апарату ДСНС, який проводить доктор наук з державного управління, професор Бєлікова Ксенія Григорівна.

Під час проведення занять будуть розглядатись питання щодо сутності, концепції та механізмів стратегічного управління, обговорюватись проблеми технології стратегічного планування в сучасних умовах тощо.

Планується проведення підсумкового тестування для визначення загального рівня навчальних досягнень, здатність орієнтуватись у сфері стратегічного управління та планування, використовувати набуті знання в професійному житті. Семінар триватиме з 27 по 29 квітня 2023 року.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10