https://www.high-endrolex.com/10 Фахівцями ІДУ НД ЦЗ прийнято участь у спеціальних навчаннях «Rescue Days Ukraine 2023» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

24.04.2023
ІДУ НД ЦЗ

Фахівцями ІДУ НД ЦЗ прийнято участь у спеціальних навчаннях «Rescue Days Ukraine 2023»

На виконання Наказу ДСНС від 11.04.2023 № НС-313 у період з 20 по 23 квітня 2023 року фахівцями Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту прийнято участь у спеціальних навчаннях  «Rescue Days Ukraine 2023», які проводились на базі ГУ ДСНС в Івано-Франківській області.

Під час проведення вищезазначених заходів здійснено ознайомлення із сучасними зразками пожежно-рятувальної та аварійно-рятувальної техніки,  робототехнікою та обладнанням, які на теперішній час експлуатуються пожежно-рятувальними підрозділами України.

Прийнято участь у семінар-нарадах із представниками оперативно-кординаційних центрів сил реагування та матеріально технічного забезпечення територіальних підрозділів ГУ ДСНС в областях та м. Києві.

Також прийнято участь у нічних навчаннях щодо ліквідації дорожньо-транспортних пригод різних ситуацій та надання відповідної домедичної допомоги потерпілим. Під час навчань відпрацьовано ряд сценаріїв дорожньо-транспортних пригод, а саме: з автомобілем перевернутим на дах, з боковим ударом автомобіля, з потраплянням автомобіля під причіп та з лобовим зіткненням легкових автомобілів.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10